Witamy w AltumVident.

 •  

  AltumVident Twoim partnerem w Polsce.


  Twoim partnerem w biznesie.

 •  

  Znajdź najlepsze miejsce w Polsce


  dla rozwoju Twojego biznesu.

 •  

  Zainwestuj w polsce!

  Sprawdź ofertę głównych środków gospodarczych: Warszawa, Krakow, Katowice, Poznań, Wrocław, Gdańsk, Rzeszów.

 •  

  Czy jesteś obecny na polskim rynku?

  Skorzystaj z naszej oferty B2B Eventów lub Programów dla firm zainteresowanych inwestowaniem w Polsce.

 • Kraków

  Kraków to drugie co do wielkości miasto Polski. To nie tylko centrum administracyjne województwa małopolskiego, ale ponadregionalny ośrodek naukowy i gospodarczy. Licząca 760 tys. mieszkańców stolica Małopolski jest jednym z najlepiej rozwijających się gospodarczo regionów Polski co potwierdzają rankingi European Cities & Regions of the Future 2010/11, „Atrakcyjność inwestycyjna polskich regionów 2010” (Instytut Badań nad Gospodarką Rynkową), Top 10 Emerging Outsourcing Cities List (Global Services, 2010).

  Czytaj więcej

 • Rzeszów

  Rzeszów to główny ośrodek administracyjny, przemysłowy i akademicki w Polsce południowo-wschodniej. Miasto liczy prawie 200tys mieszkańców i jest stolicą województwa podkarpackiego.

  W ostatnim czasie utworzony został Podkarpacki Park Naukowo-Technologiczny ukierunkowany na przemysł wysoko technologiczny oraz Specjalna Strefa Ekonomiczna Rzeszów-Dworzysko, będąca podstrefą SSE Euro-Park Mielec.

  Czytaj więcej

 • Katowice

  Katowice to centrum 2 milionowej aglomeracji Województwa Śląskiego. Miasto ocenione jako najlepsze w Europie środkowo-wschodniej i piąte w Europie pod względem strategii przyciągania zagranicznych inwestycji. Obecność Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej jest niezwykle istotna w zachęcaniu do lokalizowania się w tym mieście.

  Czytaj więcej

 • Wrocław

  Wrocław jest czwartym pod względem liczby ludności miastem w Polsce liczącym prawie 633 tys. mieszkańców. Należy do najlepiej rozwiniętych i najbogatszych miast Polski.

  Wrocław jest jednym z największych ośrodków kulturalnych i intelektualnych w Polsce, o wielowiekowej tradycji. Należy do największych w Polsce ośrodków akademickich zapewniających stałą podaż dobrze wykształconych kadr inżynierskich i menadżerskich.

  Czytaj więcej

 • Poznań

  Poznań należy do największych ośrodków gospodarczych w kraju. Pod względem liczby ludności jest piątym miastem w Polsce, liczy ponad 550tys. mieszkańców. Poznań jest też czwartym ośrodkiem akademickim w Polsce, w 26 szkołach wyższych studiuje łącznie 133,6 tys. Osób. Miasto zaliczane jest do najbardziej atrakcyjnych miejsc do inwestowania w Polsce, według zewnętrznych ocen przeprowadzanych przez agencję ratingową Moody's Investors Service, pod względem wiarygodności dla inwestorów Poznań nieznacznie ustępuje Warszawie.

  Czytaj więcej

 • Warszawa

  Warszawa jest głównym ośrodkiem gospodarczym i biznesowym kraju oraz jedną z najważniejszych i największych metropolii w Europie Środkowo-Wschodniej o ogromnym potencjale inwestycyjnym. Warszawa jest stolicą Polski i największym polskim miastem liczącym ponad 1 720 tys. mieszkańców.

  Warszawa jest ośrodkiem naukowym, kulturalnym, politycznym oraz gospodarczym na skalę europejską. Mieszczą się w niej siedziby parlamentu, Prezydenta RP, Rady Ministrów i innych władz centralnych.

  Czytaj więcej

 • Gdańsk

  Gdańsk to największy ośrodek gospodarczy, naukowy i kulturalny polskiego Wybrzeża, centrum ponad milionowej aglomeracji miejskiej oraz stolica regionu pomorskiego, jednego z najzamożniejszych regionów Polski.

   

  Gdańsk jako ważny węzeł komunikacyjny o międzynarodowym znaczeniu oprócz sieci połączeń kolejowych i drogowych dysponuje jednym z największych na Bałtyku portem morskim oraz międzynarodowym portem lotniczym.

  Czytaj więcej

Nasza oferta!

Kompleksowe programy skierowane do firm zainteresowanych rozwojem i inwestowaniem w Polsce.

B2B Business Events - to kompaktowe programy pozwalające na na pozyskanie partnerów biznesowych (dostawcy, dystrybutora, klient itd) na terenie Polski

B2B Business Programs – to kompleksowe rozwiązanie dla firm zainteresowanych pozyskaniem partnerów biznesowych na terenie Polski.

 

Altum Vident Twoim partnerem w Polsce.

Twoim partnerem w biznesie.